نشانی وب‌سایت ما: https://halehsparkle.com

وبسایت هاله اسپارکل طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات کاربران را با تمام امکاناتی که در اختیار دارد محافظت کند و به هرگز این اطلاعات را در اختیار سازمان‌ها و مراکز دیگر به منظور تبلیغات یا سایر خدمات قرار ندهد. 

ما برای کاربران وبسایت هاله اسپارکل امکان ویرایش مشخصات را فراهم کردیم. همچنین کاربران می توانند به منظور حذف حساب کاربری، درخواست خود را به پشتیبانی وب سابت ارائه دهند.

ما چه اطلاعاتی را از کاربران جمع‌آوری می‌کنیم و چرا ؟

هنگام ورود شما به سایت اطلاعاتی مانند دفعات بازدید از سایت، مدت زمان حضور در سایت، نسخه مرورگر، دستگاهی که با آن سایت را مشاهده می‌کنید، منطقه جغرافیایی و سایر اطلاعات فنی دیگر (جهت بهینه‌سازی و بررسی ترافیک سایت) را جمع آوری می کنیم. این اطلاعات به هرگز به سازمان‌های ثالث فروخته نخواهد شد و فقط جهت بهبود سایت هاله اسپارکل استفاده خواهد شد.

وقتی بازدیدکنندگان دیدگاهی در سایت ارسال می‌کنند، ما داده‌های کاربر را جمع‌آوری می‌کنیم، مانند ایمیل، آدرس IP ، زمان ارسال دیدگاه و همچنین اگر آدرس ایمیل شما در سرویس Gravatar  ذخیره شده باشد، بعد از تایید دیدگاه شما، تصویر کاربری شما در این سایت به نمایش در خواهد آمد.

لینک صفحه سیاست حریم خصوصی کاربران در Gravatar را مشاهده کنید : https://automattic.com/privacy

اگر تصویری را در یکی از سرویس‌های ارائه شده در سایت هاله اسپارکل قرار می‌دهید باید دقت کنید که این تصویر حاوی داده‌هایی درباره‌ی موقعیت مکانی مشخص (EXIF GPS) نباشد. سایر بازدیدکنندگان می‌توانند بعد از ذخیره سازی تصویر موقعیت مکانی این تصاویر را استخراج کنند.

کوکی‌ها

بعد از به اشتراک گذاشتن دیدگاه در وبسایت، شما می توانید تصمیم بگیرید که نام، نشانی ایمیل و وبسایت‌تان در کوکی ذخیره بشود یا خیر. در این زمینه حق انتخاب دارید اما در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در مراجعات بعدی خود به وبسایت برای اشتراک‌گذاری نظرات، نیاز به پُر کردن فرم اطلاعات نام‌برده نخواهید داشت. ماندگاری کوکی‌ها در وبسایت به مدت 1 سال است.

اگر در وبسایت دارای حساب کاربری باشید و با آن به وب وارد بشوید، ما اقدام به تنظیم کوکی موقت برای شما می‌کنیم تا مشخص شود که مرورگر شما پذیرای کوکی‌ها هست یا خیر. این کوکی شامل هیچ داده‌ی شخصی و خصوصی نیست و با بستن مرورگرتان متوقف می‌شود.

بعد از اینکه به حساب کاربری خود در وبسایت وارد می‌شوید، چندین کوکی برای ذخیره‌ی اطلاعات ورودتان و انتخاب‌هایی که در صفحه‌ی وبسایت صورت داده‌اید، نصب و تنظیم می‌شوند. کوکی‌های ورودی به مدت 7 روز فعال هستند و اطلاعات انتخاب صفحاتی که داشته‌اید نیز در طول 1 سال در دسترس قرار خواهند داشت. اگر گزینه “من را به خاطر بسپار” را انتخاب کنید، در طول 2 هفته آینده، ورود شما بدون نیاز به وارد کردن مجدد نام کاربری و کلمه عبور خواهد بود. در صورتی که از حساب کاربری خود خارج بشوید، کوکی‌های ورود از بین می‌روند.

وب‌سایت هاله اسپارکل از این کوکی‌ها تنها به منظور ایجاد تجربه کاربری بهتر برای بازدیدکنندگان خود استفاده می‌کند و هیچ‌گونه استفاده تبلیغاتی از این کوکی‌ها نخواهد شد.

محتوا و منابع استفاده شده از سایتی دیگر

مقالات و محتواهای سایت هاله اسپارکل ممکن است شامل منابعی مانند ویدئو، تصویر، متن و… باشد. اگر محتوایی از سایر سایت ها در این وبسایت قرار بگیرد، عیناً در قالب و شکلی که در آن سایت دیده شده، منتشر خواهد شد. ممکن است این وب‌سایت‌ها اطلاعات کاربران را دریافت کنند که برای مشاهده این موارد بهتر است قبل از استفاده از این سایت‌ها به برگه سیاست حفظ حریم خصوصی  این سایت‌ها مراجعه کنید.

تا چه مدت اطلاعات شما را نگهداری می‌کنیم ؟

اگر در وبسایت ما دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید، نظر و داده‌های متای آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد. در این صورت امکان پی گیری دیدگاه ها به‌صورت خودکار مقدور می‌شود و نیازی به نگه داشتن دیدگاه های در انتظار بررسی نخواهد بود.

کاربرانی که در وبسایت ما ثبت‌ نام می‌کنند، اطلاعات کاربری‌شان نیز حفظ و ذخیره می‌شود. تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده و ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را پاک کنند. ( امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد). مدیران وبسایت نیز می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه خودکار بررسی شوند.

تبلیغات

امکان دارد شرکت‌های تبلیغاتی که ما از آنها تبلیغات دریافت می‌کنیم سمت کاربر کوکی‌های را ارسال کنند که اطلاعاتی همچون تعداد دفعات نمایش تبلیغ به شما، موقعیت جغرافیایی شما را به این شرکت ارسال کنند، که این اقدام جهت بهبود در امر نمایش تبلیغ است. سایت هاله اسپارکل با شرکت‌های تبلیغات غیر معتبر که اطلاعات اضافه از کاربران دریافت می‌کند، همکاری نمی‌کند.

حقوق شما در رابطه با داده‌های خود چیست؟

اگر در این وبسایت، حساب کاربری دارید، یا نظری به اشتراک بگذارید، حق درخواست فایل داده‌های شخصی خود را دارید. این داده‌ها شامل هر چیزی است که در وبسایت بر جای گذاشته‌اید. در ضمن حق درخواست برای پاک کردن تمام داده‌های شخصی‌ شما نیز کاملا محفوظ است. البته این داده‌ها مواردی را که برای اهداف مدیریتی، قانونی و امنیتی در اختیار داریم، شامل نمی‌شود.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

باتوجه به اینکه تغییرات در این برگه بسیار کم است، اما امکان دارد باتوجه به تغییرات سایت، محتوای این صفحه به روز رسانی شود  و استفاده شما از این وب‌سایت به منظور پذیرش این قوانین است. در صورت داشتن هرگونه سوال درباره موارد بالا لطفا پرسش خود را با ما درمیان بگذارید تا به شما پاسخ دهیم.